Macie Państwo prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Wyszukiwarka

Aktualności

Przęłecz Dukla - Burza Rogi 4:0 (juniorzy)

• autor: Sinio, 2008-08-23 20:46
Również nieudany początek sezonu zanotowała drużyna juniorów, przegrywając 4:0. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy u dokumentowali to bramką w 15 min spotkania. Później gra się nieco wyrównała, obie strony miały szanse na zdobycie bramki, ale skuteczność obu zespołów w pierwszej połowie była nie zbyt dobra. Do przerwy zawodnicy Burzy schodzili przegrywając 1:0.

Początek drugiej połowy był fatalny w wykonaniu zawodników Burzy. Jużna samym początku drugiej połowy Dukla podwyższyła na 2:0, od tegomomentu Burza grała słabo, stracona bramka bardzo zdezorganizowałapoczynania naszego zespołu. Efektem tego były kolejne stracone bramki.W końcówce meczu nasi zawodnicy walczyli o zdobycie honorowej bramki, ale dobragra Dulki w obronie nie pozwoliła im na to.