Kolejna porażka juniorów.

• autor: Sinio, 2008-09-13 23:51
Błękitni Jasienica Rosielna 3:0 Burza Rogi

Burza: Socha Bartosz - Muroń Konrad, Salamon Damian, Łacek Tobiarz - Borek Jakub, Muszyński Karol, Knap Michał(70'Knap Antoni), Biały Łukasz, Zychiewicz Wiktor- Fejkiel Jakub, Klatka Bartosz

Kolejna porażkę poniesli rogowscy juniorzy, tym razem okazali się gorsi od drużyny z Jasienicy Rosielnej, przegrywając 3:0 (1:0). Pierwsza bramka padła już w 4 min spotkania, kiedy to błąd naszej defensywy wykorzystała drużyna gospodarzy. Po straconej bramki mecz się nieco wyrównał. Najlepszą sytuacje w pierwszej połowie miał M. Knap, po którego strzale piłka uderzyła w poprzeczke. Na przerwę nasi zawodnicy schodzili przegrywając 1:0. Po przerwie przewagę mieli gospodarze, którzy udokumentowali to zdobyciem dwóch bramek. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę głową do siatki skierował zawodni z Jasienicy. W 65 min powinno być 2:1, ale piłki z najbliższej odłegłosci do bramki nie potrafił skierowąc B. Klatka. Kilka minut później było już 3:0. Po składnej akcji, przeprowadzonej prawą stroną, piłkę do siatki skierował napastnik gospodarzy. Porażka mogła być większa, tylko dobre interwencję B. Sochy uratowały nasz zespól przed stratą kolejnych bramek.

autor: ~Marian D. 2008-09-14 20:42:13

avatar Jaki błąd defensywy nie całej tylko nasz stoper (młody monter``Sisinio``) sie urwał. I mecz skonczył sie wynikiem 3-0 a nie 3-1 kto to wogóle pisze ???

autor: ~anonim 2008-09-14 21:20:53

avatar drogi Marianie D. każdemu zdarzają się błędy, nikt nie jest doskonały

autor: ~xXx 2008-09-15 00:37:39

avatar Marian jak jestes taki cfaniak to moze ty staniesz na stoperze w nastepnym meczu??

Burza Rogi - Jasiołka Szebnie