Macie Państwo prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Bramki:
Michał Knap 2x
Jakub Fejkiel 3x

Burza: Krzyżanowski -A. Knap, Salamon, Łacek - Borek, M.Knap, K.Muszyński, Biały, Zychiewicz - Fejkiel, Klatka oraz J.Muszyński

Nasi juniorzy odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na stadionie w Lubatowej miejscowy LKS 5:2.W bramce Burzy zadebiutował J. Krzyżanowski, który w ciągu całego meczu popisał się kilkoma dobrymi interwencjami.Początek spotkania nie zapowiadał sukcesu naszych juniorów, gdyż po pierwszych 10 min przegrywali oni 2:0.Sygnał do ataków dał M. Knap, który w zamieszaniu pod bramką gospodarzy wpakował piłkę do siatki.Nie minęło 10 min, a M. Knap strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu, doskonale odnalazł się w polu karnym po czym przełożył w powietrzu piłkę z lewej nogi na prawą i huknął w górny róg nie dając szans bramkarzowi. W 40 min spotkania Burza wyszła na prowadzenie, strzelcem bramki okazał się J. Fejkiel, który z najbliższej odległości dobił strzał B. Klatki. W końcówce pierwszej połowy M. Knap, mógł ustrzelić hat-tricka, ale nie wykorzystał on dogodnej sytuacji bramkowej.
Po zmianie stron nasz zespół rzucił się do ataków. W przerwie M.Knapa zastąpił J.Muszyński. Nasza ekipa chciał za wszelką cenę zdobyć bramkę, która by uspokoiła grę. Chwile po rozpoczęciu drugiej połowy Burza podwyższyła na 4:2.Drugą bramkę w tym meczu zdobył J. Fejkiel. Wynik meczu na 5:2 ustalił J. Fejkiel. Po dośrodkowaniu z prawej strony przez Białego, piłka spada wprost na głowę naszego napastnika , piłka po jego strzale uderza w poprzeczkę, ale przy dobitce bramkarz był już bezradny.
Po niemrawym początku nasi zawodnicy zdołali się podnieść i wywieźć komplet punktów. Warto dodać, że boisko na którym był rozgrywany mecz był w fatalnym stanie. Miejmy teraz nadzieję, że juniorzy pójdą za ciosem i pokonają w następnej kolejce zespół z Lubatówki, który zajmuję ostatnie miejsce w tabeli.