Macie Państwo prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Wyszukiwarka

Aktualności

Wysokie zwycięstwo Burzy.

• autor: Sinio, 2009-03-14 18:00

W kolejnym meczu sparingowym Burza Rogi rozgromiła zespół Tornado Wrocanka aż 7:2(4:1). Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

1-7 M.Aszklar

Burza: Pankiewicz - K.Chilik,  Majchrowicz(Salamon), D.Chilik, Glazer - Ł.Aszklar(Krzanowski), P.Kubusiak(Knap), S.Kubusiak(Borek), Ł. Janocha(Biały) - Fejkiel(Klatka), M.Aszklar

Cały mecz przebiegał pod dyktando Burzy, kontrolowała on przebieg meczu od pierwszej do ostatniej minuty. Ale to niespodziewanie gospodarze objęli prowadzenie w tym spotkaniu. Ogromne zamieszanie w polu karnym wykorzystał zawodnik Tornada, który strzałem po ziemi pokonał Pankiewicz. Wcześniej wiele sytuacji zmarnowali nasi zawodnicy których strzały bronił bramkarz, albo leciały one wysoka na bramką. Po straconej bramce nasi zawodnicy poprawili nieco swoją skuteczność czego efektem były strzelone bramki. Do wyrównania doprowadził Ł.Aszklar, który strzałem z  "szpica"  skierował piłkę do siatki. Chwilę później Burza wyszła na prowadzenie. Faulowany tuż przed polem karnym był aktywny w tym spotkaniu Ł.Aszklar. Piłkę w odległości około 20m ustawił Kubuisak, który strzałem w prawy róg nie dał szans bramkarzowi gospodarzy, Na 3-1 podwyższył Fejkiel. który z   najbliższej odległości skierował piłkę do siatki. Ozdobą meczu była bramka Kubuisaka, który pięknym, technicznym strzałem z rogu pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy.

Po zmianie stron nasz zespół grał już na dużym luzie, szanował on piłkę, zmuszając w ten sposób drużynę przeciwną do wytężonego wysiłku. Nasz zespól nie stworzył w drugiej połowie już tylu sytuacji co w pierwszej, Jedynym usprawiedliwieniem na to może fakt, że w drugiej połowie nasz zespół składał się aż z 5 juniorów, ale to nie przeszkodziło naszym zawodnikom do zdobycia trzech bramek. Najpierw na listę strzelców wpisał się M. Aszklar, który to po otrzymaniu piłki od Borka wpadł w pole karne i w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem wpakował piłkę do siatki. Chwilę później wynik podwyższył Klatka. Rzut rożny z prawej strony wykonywał Biały, po którego dośrodkowaniu nasz napastnik skierował piłkę do siatki. Ostatnią bramkę dla Burzy zdobył M. Aszklar. Przyjął piłkę z prawej strony boiska, zszedł do środka mijając przy tym dwóch zawodników gospodarzy i huknął z lewej nogi nie dając cienia szans bramkarzowi Tornada.W ostatniej minucie spotkania, gdy zawodnicy Burzy czekali na końcowy gwizdek zawodnik gospodarzy wpadł w pole karne niczym "tornado" i pokonał Pankiewicza