Komplet w Szebniach

• autor: Sinio, 2009-04-26 21:14
Po serii pięciu meczy bez zwycięstwa nasi seniorzy przełamali wreszcie złą passę zgarniając komplet punktów na boisku w Szebniach. Jednak to gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie. W 6 min. meczu po prostopadłym zagraniu A. Stefanik wyprzedził Pankiewicza i wpakował piłkę do pustej bramki. Od tego momentu uwidoczniła się momentami wręcz miażdżąca przewaga Burzy. Wreszcie w 37 min. po dośrodkowaniu Damiana Kubusiaka z rzutu rożnego piłkę do siatki skierował głową Maciej Aszklar, który kilka minut wcześniej zastąpił kontuzjowanego Sylwestra Pietruszkę. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1.
Od początku drugiej części spotkania przeważała Burza, czego efektem były dwie bramki. Pierwszą z nich, w 47 min. zdobył ponownie M. Aszklar po składnej akcji biało-niebieskich i dograniu ze skrzydła Ireneusza Długosza. 3 min. później Krzysztof Chilik strzałem z 20 metrów podwyższył rezultat na 3-1. Gdy wydawało się, że Burza będzie kontrolować dalszy przebieg meczu, w 57 minucie po dośrodkowaniu Roszkowicza, Majchrowicz zmienił kierunek lotu piłki i było 3-2. Od tego momentu w poczynania naszych zawodników wkradła się duża nerwowość. Gospodarze prostymi sposobami dążyli do wyrównania, ale za każdym razem na posterunku był Pankiewicz. Kilkakrotnie groźnie uderzali również "Burzowcy". Najbliższy zdobycia gola był Sebastian Kubusiak, którego strzał o centymetry minął okienko bramki strzeżonej przez Wyderkę. Po tym zwycięstwie Burza przesunęła się na 11 miejsce w tabeli.
26 kwietnia 2009, 12:45 - Szebnie
LKS Jasiołka Szebnie-
LUKS Burza Rogi

1-0 Stefanik
1-1 M. Aszklar
1-2 M. Aszklar
1-3 K. Chilik
2-3 Majchrowicz(sam)

Burza: 1. Pankiewicz - 5. Janocha, 15. Majchrowicz, 4. D. Chilik , 7. K. Chilik - 16. Długosz, 9. Aszklar, 2. S.Kubusiak , 8. D. Kubusiak, 13. P. Kubusiak - 17. Pietruszka (30, 10. M. Aszklar).

Zarząd oraz zawodnicy LUKS Burza Rogi składają serdeczne podziękowania ks. Janowi Roguli za wypożyczenie busa.

źródło: www.burzarogi.pl

autor: ~damian111 2009-05-01 21:51:14

avatar w menu po lewej stronie w zakładce video jest dostępny skrót ze spotkania z Jasiołką Szebnie

Burza Rogi - Jasiołka Świerzowa