Tym razem derby na

• autor: Sinio, 2009-05-31 22:18
W ramach XIX kolejki klasy "A" trampkarze pokonali w dobrym stylu rówieśników z Lubatówki 6:0. Bramki dla podopiecznych Łukasza Aszklara zdobyli: Mateusz Stanisz (2), Mateusz Knap (2) oraz Paweł Belcik (2). W tym meczu nasza drużyna była o klasę lepsza od rywala co udowodniła na boisku.
Również zwycięsko ze swojego pojedynku wyszli juniorzy, którzy pokonali rywali 2:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Michał Knap oraz Krystian Habaj. Od początku spotkania mecz stał na wyrównanym poziomie. Pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Lubatówki. Po rzucie rożnym, do piłki wybitej przez naszych obrońców dopada zawodnik LKS-u, który potężnym strzałem pokonuje bezradnego w tej sytuacji Sochę. 15 min później Burza doprowadza do wyrównania. Michał Knap odważnie wbiegł w pole karne rywali, przerzucił piłkę nad nogą bezradnie interweniującego obrońcy po czym z wielkim spokojem, lewą nogą umieścił piłkę w bramce. W pierwszej połowie szanse na zmianę wyniku miał jeszcze Karol Muszyński, lecz strzał naszego kapitana z największym trudem obronił bramkarz gospodarzy. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się, mecz nadal stał na wyrównanym poziomie. W 75 min spotkania Burza wyszła na prowadzenie. Rzut wolny w okolicach 30m od bramki strzeżonej przez bramkarza LKS. Tobiasz Łacek miękko wrzuca w pole karne, do piłki dopada Krystian Habaj, mimo obecności 3 rywali strzela po długim rogu dając prowadzenie i jak się później okazało zwycięstwo naszej ukochanej drużynie.
LKS Lubatówka 0:6 Burza Rogi

Burza: Bartosz Socha, Mateusz Zygmunt, Bartłomiej Szal, Dawid Staroń, Dawid Murdzek, Jakub Uliasz, Kamil Wdowiarz, Kamil Czekaj, Mateusz Knap , Mateusz Stanisz , Hubert Płatek, Paweł Wdowiarz, Wojciech Węgrzyn, Gracjan Kilar, Maciej Szyszlak, Paweł Belcik , Paweł Niżnik, Dominik Wdowiarz

LKS Lubatówka 1:2 Burza Rogi

Burza: Socha - Muroń, Salamon, A.Knap - Borek, Muszyński(c), M.Knap , Biały(46' Łacek), Krzanwski - Klatka(46' Fejkiel), Habaj