Bezbłędny weekend

Juniorzy: LKS Błękitni Jasienica Rosielna 1 - 3 LUKS Burza Rogi

Trampkarze: LKS Błękitni Jasienica Rosielna 0 - 6 LUKS Burza Rogi

LUKS Wisłok Krościenko Wyżne/Pustyny II  2 - 3  LUKS Burza Rogi

Od początku spotkania zarysowała się lekka przewaga Burzy. Pomimo tego to gospodarze jako pierwsi zdobyli gola. Po dograniu z lewej strony boiska, Urban z najbliższej odległości uzyskał prowadzenie dla Wisłoka. Sama akcja wzbudziła wiele protestów wśród zawodników, działaczy i kibiców Burzy, którzy domagali się odgwizdania spalonego. Skończyło się na odesłaniu na trybuny kierownika rogowskiej jedenastki. Podrażniona stratą bramki Burza jeszcze zacieklej zaatakowała bramkę strzeżoną przez Łacha. O centymetry minął słupek strzał z dystansu Przemka Kubusiaka. Pozostałe uderzenia były niecelne lub za słabe, aby zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Gdy wydawało się, że Wisłok zejdzie na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem na strzał z dystansu zdecydował się Zbigniew Stanisz. Uderzona z około 25m. odbiła się jeszcze przed rozpaczliwie interweniującym Łachem i wpadła tuż przy słupku do bramki.

Drugą połowę znów lepiej rozpoczęli "Burzowcy". Tym razem jednak udokumentowali swoją przewagę. W 50 min. Przemysław Kubusiak nie czekając na gwizdek arbitra zaskoczył całkowicie gospodarzy i strzałem z rzutu wolnego z 20 m. wyprowadził Burzę na prowadzenie. W 65 min. było już 1-3. Dynamiczną akcję lewą stroną boiska przeprowadził Marek Kozubal, wpadł w pole karne rywali i dograł wprost na nogę nadbiegającego Wiktora Kucharskiego, który zdobył swoją drugą bramkę w tym sezonie. Rozluźnionych dwubramkowym prowadzeniem gości zdołał ukarać jeszcze w 70 min. Szul, który z bliska pokonał młodziutkiego Sochę. W końcówce spotkania w poczynania obydwu zespołów wkradło się sporo nerwowości. Najdogodniejszą okazję do zmiany wyniku miał doświadczony Bartłomiej Lorenc, który z rzutu wolnego z około 18 m. uderzył tuż nad poprzeczką.

1-0 Urban 7'

1-1 Stanisz 46'

1-2 P. Kubusiak 50'

1-3 Kucharski 65'

2-3 Szul 70'

Wisłok: T. Łach (65' M. Lorenc) – G. Łach, B. Lorenc, Raś (65' P. Pelczar), Przybyła – Jarosz, Sowa, M. Pelczar (75' Gruszka), Szelc (67' Leś) – Urban, Szul.

Burza: Socha – Janocha, D. Kubusiak(c), Glazer, K. Chilik - P. Kubusiak, Stanisz (80' Uliasz), Knap (46' Kucharski), Aszklar - S. Kubusiak (87' Fejkiel), Kozubal.

żółte kartki: ??? - S. Kubusiak, Glazer.

sędziowali: Mroczka, Pękala, Żołna.

widzów: 150

LKS Błękitni Jasienica Rosielna - LUKS Burza Rogi

Juniorzy

Bramki: Paweł Belcik 2, Maciej Szyszlak

Swój udany debiut w juniorach zaliczył 15'letni Mateusz Stanisz.

W 65 minucie świetną interwencją popisał się Socha, broniąc rzut karny.

Burza: Socha - Węgrzyn, D. Dembiczak, Zygmunt, Rogowski - Belcik,  Borek(c), M. Stanisz (79'Bykowski), Szyszlak - KiIar, Habaj.

Trampkarze

Bramki: Jacek Gęsiak 2, Marek Bykowski, Dawid Stanisz, Kamil Czekaj, Szymon Dembiczak

Burza: Niżnik - Murdzek, Szal, Łacek - Czekaj, Knap(c), P. Wdowiarz, D. Stanisz, D. Wdowiarz - Bykowski, Gęsiak.

Ponadto zagrali: Sierpiński, Sz. Dembiczak, Pietruszka.

Źródło: www.burzarogi.pl / sportowetempo.pl / wislokkw.futbolowo.pl

autor: ~anonim 2009-09-22 23:18:41

avatar noooooo :))

autor: ~kibic 2009-09-23 07:02:13

avatar z tego co widzialem na meczu do kucharski nie strzełił głową:D:D:P

autor: ~anonim 2009-09-23 08:04:31

avatar z tego co czytam tutaj to trafił nogą... a nie głową!