Polonia Kopytowa : Burza Rogi – zapowiedź

• autor: BurzaR, 2012-04-06 19:16

Nietypowo bo w Wielkanocną sobotę Burza pojedzie do Kopytowej by tam w południe zmierzyć się z szóstą w tabeli Polonią.

Nasz najbliższy przeciwnik rundę rewanżową rozpoczął od przegranej z Viktorią Kobylany 0-2, następnie zremisował u siebie 2-2 z Zamczyskiem Mrukowa by w ostatniej kolejce pokonać Orła Faliszówka 5-3. W przerwie zimowej klub z Kopytowej wzmocnili Dariusz Targ i Kamil Korzeniowski którzy przyszli odpowiednio z Victorii Dobieszyn oraz Orła Faliszówka do którego w przeciwną stronę powędrował Łukasz Janas. Patrząc na statystyki Polonii nie można oprzeć się wrażeniu że jest to drużyna która straciła największą liczbę bramek (44 przy 20 Burzy). Swój wkład w tą niechlubną statystykę mieli również nasi zawodnicy którzy na jesień pięciokrotnie pokonali bramkarza Polonii nie tracąc przy tym żadnej bramki. Gracze z Kopytowej natomiast całkowicie inaczej prezentują się w grze ofensywnej gdzie z liczbą 39 goli plasują się na drugim miejscu.  O tym że będzie to ciekawy i zacięty mecz nie świadczą tylko statystyki, wielkim atutem miejscowych będzie gra u siebie gdzie Burzy zawsze  ciężko przychodziła wygrana. Jeśli chodzi o sytuację kadrową to niestety pod dużym znakiem zapytania stoi obecność w składzie Łukasza Janochy który w ostatnim meczu obił kolano jak i Macieja Aszklara. Miejmy jednak nadzieje że i tym razem Burza pokona wszystkie przeciwności i podobnie jak w Zręcinie tak i jutro wywiezie cenne trzy punkty z bardzo gorącego terenu.

Zbiórka zawodników: godzina  10.30, stadion

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do Kopytowej w sobotę 07.IV na godzinę 12.00

Obsada sędziowska: Węgrzyn W., Dykas J., Kobak

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bilans br.

BURZA ROGI

POLONIA KOPYTOWA

autor: ~anonim 2012-04-06 20:17:04

avatar szkoda jechac tracic na paliwo i tak niewygraja a i Swieta

autor: ~anonim 2012-04-07 14:20:10

avatar wygrana 5-1

autor: ~anonim 2012-04-07 14:23:51

avatar maciek szyszlak, krzysiek chilik(głową), paweł kochan, sebastian kubusiak(wolny), łukasz aszklar. Gdyby wykotzystane zostały wszytstkie sytuacje( zwłaszcza w 1 polowie) wynik byłby duzo duzo wyzszy ;)

Burza Rogi - LKS Lubatowa (juniorzy)