Macie Państwo prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Wyszukiwarka

Aktualności

Łukasz Zając daje trzy punkty Burzy

• autor: BurzaR, 2012-08-20 21:39

Wczoraj nasi zawodnicy w ramach trzeciej kolejki pokonali Kotwicę Korczynę 1-0. Autorem decydującego trafienia został Łukasz Zając który wpisał się na listę strzelców na początku drugiej połowy. Samo spotkanie toczone przy wysokiej temperaturze mógło się podobać licznie zgromadzonym kibicom którzy oglądali akcje pod jedną jak i drugą bramką.

Po dwóch zwycięstwach biało-niebieskim przyszło mierzyć się z drużyną Kotwicy Korczyna którą nasi zawodnicy bardzo dobrze znają i z którą lubią grać gdyż większość z ostatnich starć burzowcy wygrywali.  Spotkanie rozpoczęło się od ataków gości którzy w pierwszym kwadransie gry byli zespołem lepiej zorganizowanym lecz nie skutecznym. Z czasem nasi zawodnicy widząc zmęczenie na twarzach zawodników z Korczyny zaczęli przeważać i kilkakrotnie byli blisko wyjścia na prowadzenie. Ostatecznie jednak pierwszą połowę można uznać za wyrównaną gdyż każda z drużyn miała swoje lepsze jak i gorsze momenty w grze jak i również okazje strzeleckie. Wynik do przerwy 0-0. Jeśli do czegoś nasi zawodnicy przyzwyczaili swoich kibiców to z pewnością są to bramki które biało-niebiescy regularnie zdobywają w początkowych minutach drugiej połowy. Nie inaczej było i w niedzielę. Piłkę oddaloną  ok. 20 metrów od bramki przyjął Łukasz Zając, podprowadził kilka metrów i z narożnika pola karnego oddał precyzyjny techniczny strzał na „długi” słupek z którym nie miał szans Przemysław Mularz. Kotwica podrażniona stratą bramki ruszyła do ataków jednak nasza defensywa po raz kolejny pokazała się z bardzo dobrej strony przerywając desperackie ataki Korczyny. Goście do końca spotkania szukali wyrównującej bramki a biało-niebiescy czekali na kontry które mogły dobić przeciwnika. Taki obraz gry sprawił ze to Kotwica była stroną przeważająca jednak nie udało im się już odwrócić losów spotkania dzięki czemu Burza zgarnęła kolejne trzy punkty.

LUKS BURZA Rogi – KS KOTWICA Korczyna 1:0 (0:0)