Przed spotkaniem w stolicy Bieszczad

• autor: BurzaR, 2012-08-25 00:05

Już jutro nasi zawodnicy udadzą się na najdłuższy wyjazd na jaki przyjdzie im pojechać w tym sezonie. Przeciwnikiem biało-niebieskich będzie KS BIESZCZADY Ustrzyki Dolne, drużyna która w ten weekend obchodzi 60-lecie klubu przez co termin spotkania długo pozostawał niewiadomą. Dopiero we wtorek podjęto decyzję. Ostatecznie obie drużyny zmierzą się ze sobą w niedzielę 26 sierpnia o godzinie 16.30.

Gospodarze po rozegraniu dwóch spotkań (w pierwszej kolejce pauzowali) zgromadzili na swoim koncie jeden punkt który zdobyli przed tygodniem remisując na wyjeździe bezbramkowo z Grabowianką Grabówka. Wynik ten nie można uznać za niespodziankę gdyż wszyscy wiemy że spotkania wyjazdowe zawsze są cięższe od domowych jednak inną historią pozostaje niespodziewana porażka w swoim pierwszy mecz na własnym boisku z LKS’em Głowienka gdzie pomimo wyraźnej przewagi gospodarze przegrali 1-0. Nasi sąsiedzi z gminy pokazali nam że wygrana z Bieszczadami jest możliwa i jeśli biało-niebiescy będą walczyć tak jak w poprzednich spotkaniach to do Rogów mogą wrócić z kompletem punktów. Byłoby to o wiele łatwiejsze gdyby nie kontuzje dwóch podstawowych obrońców Dariusza Chilika i Łukasza Janochy bez których niestety będziemy musieli sobie poradzić. Do składu powróci za to nasz kapitan Łukasz Aszklar który miejmy nadzieje wpłynie jeszcze na jakość gry burzowców i siłę ofensywną zespołu.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem na to spotkanie zapraszamy w niedzielę 26 sierpnia na stadion na 13.20. O tej właśnie godzinie planowana jest zbiórka by dziesięć minut później udać się autokarem do Ustrzyk. Przypominamy również że kibice chcący udać się na mecz będą musieli zapłacić przy wejściu do autokaru kwotę 20zł.

Niedziela 26 sierpnia, godzina 16.30. Stadion KS Bieszczady Ustrzyki Dolne

Zbiórka: godzina  13.20, stadion