Macie Państwo prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Wyszukiwarka

Aktualności

Wysoka porażka

• autor: BurzaR, 2012-09-18 20:39

W niedzielę nasi zawodnicy przegrali na własnym boisku z Przełomem Besko 0-4. Goście odnieśli zasłużone zwycięstwo prezentując przez cały mecz ładny i skuteczny futbol.  Poniżej przedstawiamy szerszą relację z tego spotkania.

Wyjściowy skład Burzy:

Belcik - D. Kubusiak, D. Chilik, Dembiczak, - Glazer, , Ł. Aszklar, K. Chilik, S. Kubusiak, Kochan - Szyszlak, M. Aszklar

Relacja minuta po minucie.

9’groźny strzał zawodnika gości z okolic 23m minimalnie mija okienko naszej bramki

10’ gool dla Beska!  dośrodkowanie z prawej strony boiska spada na głowę zawodnika z numerem 4 który technicznym strzałem wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Burza 0-1 Besko

15’ zawodnik  gości (11) po zamieszaniu w polu karnym niespodziewanie znajduje się w dogodnej sytuacji lecz z ok. 5m przerzuca piłkę nad bramką

24’ Maciej Aszklar uderza z okolic 23m jednak piłka ląduje w rękach bramkarza gości.

26’ Damian Kubusiak precyzyjnie wykonuje rzut rożny lecz piłka po główce Krzysztofa Chilika minimalnie mija poprzeczkę bramki.

27’ Napastnicy „Przełomu” rozgrywają dwójkową akcję gubiąc obronę „Burzy” dzięki czemu jeden z nich znajduje się w sytuacji sam na sam i uderza piłkę pomiędzy nogami rozpaczliwie interweniującego Belcika . Burza 0-2 Besko

29’ Paweł Kochan uderza zza pola karnego wprost w bramkarza gości.

30’ Damian Kubusiak z rzutu rożnego wrzuca futbolówkę na głowę Macieja Szyszlaka, którego strzał z najbliższej odległości broni dobrze dysponowany bramkarz przyjezdnych.

36’ Łukasz Aszklar zagraniem nad obroną gości „wypuszcza” Krzysztofa Chilika, który próbując technicznego lobu przerzuca piłkę nad bramką.

43’ Zawodnik gości (11) po prostopadłym zagraniu mija obronę Burzowców po czym mając przed sobą jedynie wybiegającego Belcika decyduje się na strzał z okolic 24m, piłkę po drodze odbija jeszcze nasz bramkarz a że znajdował się on poza polem karnym sędzia pokazuje mu automatycznie czerwony kartonik i odgwizduje rzut wolny. Na boisku melduje się rezerwowy bramkarz Paweł Niżnik zastępując Macieja Aszklara. Piłka ustawiona na 18m po strzale gracza gości „uderza w mur”.

45’ Arbiter dolicza 2min

46’ Trener „Burzy” w przerwie dokonuje 2 zmian personalnych.Wiktor Kucharski wraz z Łukaszem Zającem zastępują odpowiednio  Łukasza Aszklara i Dominika Glazera.

48’ Zagranie „ z klepki” Szyszlaka trafia do Sebastiana Kubusiaka który strzela wprost w ręce bramkarza gości.

50’ zawodnik Przełomu (4) dochodzi do dogodnej sytuacji strzeleckiej pokonując Niżnika technicznym strzałem w górny róg. Burza 0-3 Besko

62’ Rzut wolny z 17m. Strzał Sebastiana Kubusiaka sprawia umiarkowane kłopoty bramkarzowi gości.

67’ Żółtym kartonikiem za wytrącenie rywala z rytmu biegowego ukarany Kochan.

73’ Dembiczaka zastępuje Majchrowicz.

75’ Dwójkowa akcja zawodników Beska, strzał pierwszego zatrzymuje Niżnik, przy dobitce nie ma już szans. Burza 0-4 Besko. Rozpaczliwie interweniujący na linii bramkowej Krzysztof Chilik ukarany żółtym kartonikiem za zagranie piłki ręką.

79’ Sebastiana Kubusiaka zastępuje Damian Ukleja.

82’ Strzał (17) mija bramkę strzeżoną przez Niżnika.

88’ Uderzenie Uklei zza pola karnego pada łupem bramkarza gości.

90’ Arbiter dolicza 3min

93’ Przełom Besko wywozi zasłużone trzy punkty pokonując biało-niebieskich aż 4-0