Kolejny wyjazd, Nafta – Burza

• autor: BurzaR, 2013-04-20 11:47

Już jutro tj. 21 kwietnia 2013r. biało – niebieskich czeka kolejne bardzo wymagające wyjazdowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie całkowicie odmieniona w przerwie zimowej ZKS „Nafta” Jedlicze, niespodziewanie zajmująca dopiero czternastą pozycję w tabeli.

Gospodarze jutrzejszego spotkania swój pierwszy mecz rozgrywali w Grabówce gdzie niespodziewanie choć również i bardzo pechowo ulegli miejscowym 2-1, nie wykorzystując m.in. rzutu karnego oraz licznych sytuacji strzeleckich. Takim samym wynikiem lecz na korzyść burzowców zakończyła się potyczka w Skołyszynie która spowodował że biało – niebiescy wyprzedzili w tabeli właśnie Naftę przez co jutrzejsze spotkanie decydować będzie również o bezpośrednim układzie w tabeli. Jeśli popatrzymy na kadrę gospodarzy znajdziemy w nim dobrze nam znanych z ligowych boisk Wojciecha Munie (LKS Kopytowa), Jana Szajnę (Iwonka Iwonicz) jak i doświadczonego Marcin Łukaczyńskiego (Karpaty Krosno) czy Michała Moronia (Przełęcz Dukla), którzy wespół z pozostałymi zawodnikami Jedlicza tworzą przynajmniej teoretycznie bardzo silną drużynę. Jednak w ostatnim spotkaniu przekonaliśmy się że miejsce w tabeli nie gwarantuje sukcesu tak samo jak i „Nazwiska”. Nie mieli byśmy nic przeciwko gdyby nasi zawodnicy jutro powtórzyli wynik z rundy jesiennej (2-0) lecz uczciwie trzeba przyznać że każdy wywieziony punkt będzie bardzo cenny. Na koniec kilka informacji odnośnie naszej drużyny która po ostatnim spotkaniu była przetrzebiona kontuzjami. Jutro na boisku na pewno nie zobaczymy w dalszym ciągu zmagającego się z kontuzją Dariusza Chilika (uraz kolana) do którego dołączyli Krzysztof Chilik oraz Sebastian Kubusiak (obaj uraz mięśnia dwugłowego uda). Nic nie stoi za to na przeszkodzie by od pierwszych minut zagrali Daniel Dembiczak oraz Mateusz Aszlar. Liczymy na walkę o każdą piłkę i wywiezienie kolejnych potrzebnych Burzy punktów.

autor: ~anonim 2013-04-20 15:00:00

avatar będzie autobus na mecz?

autor: ~anonim 2013-04-21 22:31:26

avatar Pierwsza połowa dobra ale druga już słabiej. Trening czyni mistrza. Nie poddajcie się!!

autor: ~anonim 2013-04-22 10:55:58

avatar to co widzialem w jedliczu to zenada panowie szukajcie trenera bo bedzie jeszcze gorzej

autor: ~anonim 2013-04-22 11:18:49

avatar trzeba szukac nowego trenera dla burzy