Macie Państwo prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Wyszukiwarka

Aktualności

Nafta zdecydowanie za mocna

• autor: BurzaR, 2013-04-22 21:35

W dniu wczorajszym nasza drużyna musiała uznać wyższość Nafty Jedlicze przegrywając po jednostronnym widowisku 3-0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie a ich autorem został Radosław Macnar.

Spotkanie rozpoczęło się tak jak wszyscy się spodziewali czyli od ataków gospodarzy chcących przełamać fatalną serię spotkań bez zwycięstwa. Burzowcy jednak zdołali przetrzymać pierwszy napór i z czasem coraz śmielej atakowali lecz nie na tyle groźnie by spotkanie mogło się wyrównać. Nafta prowadziła grę mając kilka dogodnych okazji, m.in. dwie poprzeczki. Jedną bezpośrednio z rzutu wolnego a drugą po "główce". W naszej bramce po raz kolejny bardzo dobrze bronił Damian Bogacz któremu w większej mierze zawdzięczaliśmy do przerwy bezbramkowy remis. Na drugą odsłonę nasi zawodnicy wyszli z założeniem utrzymania korzystnego wyniku i wyprowadzania kontrataków. Niestety rzeczywistość szybko zweryfikowała plany bo już dziesięć minut po przerwie gospodarze prowadzili 1-0 wykorzystując pojedynek jeden na jeden z naszym bramkarzem. Po straconej bramce biało - niebiescy wierzyli jeszcze w wywiezienie korzystnego wyniku lecz od 67 minuty wiadomo już było że spotkanie zakończy się porażką. Wtedy bowiem Radosław Macnar idealnie wykończył podanie na „długi słupek” nie dając szans na skuteczną interwencję Damianowi. Od tej minuty rozpoczęło się już tylko wyczekiwanie na końcowy wynik który dodatkowo po raz trzeci podwyższył Radosław Macnar kompletując tym samym hat-tricka.

Nafta okazała się zdecydowanie lepsza od biało – niebieskich jednak małym usprawiedliwieniem może być obecność w naszym składzie aż ośmiu młodzieżowców którzy ambitnie walczyli z bardziej doświadczonymi i ogranymi przeciwnikami.