Macie Państwo prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

• autor: BurzaR, 2015-08-25 12:39

Burza Rogi 2:1 Ostoja Kołaczyce

Ekipa z Rogów w końcu wywalczyła cenne 3 pkt. pod wodzą nowego trenera, Pana Grzegorza Tomonia.

więcej w rozwinięciu...

Gospodarze tego spotkania bardzo dobrze weszli w mecz, ponieważ prowadzili już od 10' po fatalnym błędzie obrony Kołaczyc. Strzelcem bramki był Maciej Szyszlak, który bez najmniejszych problemów zdołał pokonać bramkarza gości. "Burza" po strzelonej bramce bardzo dobrze grała zarówno w ataku jak i w obronie. Mecz mógł się podobać, ponieważ nie brakowało klarownych sytuacji zarówno ze strony gości, jak i gospodarzy. Do końca pierwszej połowy wynik się już nie zmienił, 1:0 dla Rogów!

Na drugą połowę spotkania trener Tomoń, musiał wpuścić nowego napastnika Macieja Kędzierskiego, który godnie zastąpił kontuzjowanego Pawła Kochana.
W początkowej fazie drugiej odsłony meczu, to jednak goście stwarzali sobie więcej dogodnych sytuacji. Na szczęście dla ekipy gospodarzy sprawdziło się stare dobre powiedzenie: "Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". Mamy około 65' meczu, rzut rożny dla Rogów, walka w powietrzu i najwyżej do główki skacze Nasz obrońca Paweł Wdowiarz, oddaje celny strzał, lecz bramkarzowi udaje się go obronić, na szczęście dla Nas piłkę odbija wprost pod nogi Pawła, a ten mając dużo czasu precyzyjnie trafia w światło bramki i mamy wynik 2:0!

Po strzeleniu drugiej bramki nieco odpuściliśmy w obronie, co zemściło się zaledwie 5 minut później. Goście wykorzystali Nasz błąd w obronie przy rzucie rożnym i Michał Kaleta zdołał pokonać świetnie grającego dzisiaj Damiana Bogacza. Wynik 2:1 dla Burzy!

Ostatnie 20 minut spotkania, to ciągłe ataki Kołaczyc na bramkę Naszego bramkarza. Bardzo dobra współpraca Damiana z linią obrony przyniosła upragnione 3 pkt.

Drużynie z Kołaczyc serdecznie dziękujemy za walkę i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach!

Podziękować należy również kibicom, którzy wiernie dopingowali drużynę przez całe 90 minut. Dziękujemy! :)