Macie Państwo prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Świetna passa!

• autor: BurzaR, 2017-08-28 09:12

LKS Wesoła 0:3 Burza Rogi
Bramki: 3x Daniel Stanisz.

Udając się szeroką kadrą na mecz wyjazdowy przywozimy kolejny raz komplet punktów.
Trzecie starcie obu zespołów i trzeci raz drużyna z Wesołej musiała uznać wyższość ekipy z Rogów.

więcej w rozwinięciu...

Godzina 11:00 i ruszamy. Drużyna gospodarzy od razu rusza na bramkę Damiana Bogacza, co było do przewidzenia. Świetna kontra wyprowadzona przez Radka Kuśnierczaka mogła dać efekty już w 6 minucie spotkania, lecz zabrakło niewiele szczęścia. Piłka ociera się o słupek i niestety nie ma bramki.
W kolejnych minutach meczu obie drużyny próbowały stwarzać sobie sytuacje bramkowe lecz brak zimnej głowy, bądź błędy sędziego liniowego nie pozwalały na zmianę wyniku.
W 35 minucie meczu Konrad Uliasz sygnalizuje kontuzję i prosi o zmianę.
Podczas pierwszej połowy spotkania, obie drużyny skupiały się na defensywie czego efektem po 45 minutach jest wynik 0:0.

Na drugą połowę wychodzimy nadal z nastawieniem defensywnym. Około 55' wychodzimy na prowadzenie za sprawą Daniela Stanisza. Po rzucie rożnym dla przyjezdnych najlepiej w polu karnym zachowuje się Daniel i pokonuje bramkarza Wesołej. Wynik 1:0 i widać, że Burza złapała wiatr w żagle. Akcję drużyny gospodarzy przerywa Daniel Dembiczak, po czym popisuje się pięknym rajdem przez całe boisko dogrywającpiłkę Danielowi Staniszowi "sam na sam", a ten nie daje szans bramkarzowi gospodarzy i Burza wychodzi na dwubramkowe prowadzenie.
Około minuty 70 przewagę w polu karnym gospodarzy robi Radosław Kuśnierczak i rozkładając na łopatki defensywę drużyny z Wesołej popisuje się świetną asystą wstawiając w osłupienie obronę Wesołej. Świetne zagranie do Daniela Stanisza, który to po raz 3 pokonuje bramkarza rywali.
Do końcowych minut Burza rozważnie operowała piłką w ataku pozycyjnym.

Skład Burzy: Bogacz (80' Knap) - Stanisz, Dembiczak D., Kubusiak D., Chilik (C), Kuśnierczak (80' Bałon), Dembiczak Sz., Kubusiak S., Uliasz (40' Sierpiński - 70' Weber), Kucharski (60' Szyszlak), Stanisz.

Drużynie z Wesołej dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!