Macie Państwo prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Wyszukiwarka

Aktualności

Pierwsza oficjalna porażka.

• autor: BurzaR, 2017-09-11 07:36

Wczoraj tj. (10.09.2017r.) odnosimy pierwszą oficjalną porażkę w sezonie. Przegrywamy 3:2 na wyjeździe po zaciętym meczu.
Zawodnik spotkania: Bogacz Damian.
Czerwona kartka, bramki, akcje, faule, karne.. W tym meczu nie zabrakło niczego.

Więcej w rozwinięciu...

Na ten mecz wychodzimy jakby nieco przestraszeni, a gospodarz od razu przechodzi do swojej najmocniejszej strony, czyli ataku. Efektem jest bramka już w 2' minucie spotkania.
Akcja z lewej strony skrzydła mocny strzał na bramkę Damiana Bogacza, świetna obrona, lecz niestety nikt nie pilnował Rafała Prajsnara, a ten dobija futbolówkę na pustą bramkę i mamy 1:0 dla gospodarzy.

Nadchodzi minuta 26, w pole karne wchodzi Daniel Stanisz i zostaje nieprzepisowo zatrzymany. Sędzia pokazuje na 11m i w rolę kata wcielił się sam poszkodowany, mamy 1:1. Niespełna 10 minut później niestety 2 żółtą kartkę obejrzał Nasz kapitan, Damian Kubusiak. Mecz musimy kończyć w 10-tkę.

Iska rusza prawą stroną skrzyła, bark w bark walczy Daniel Dembiczak z pomocnikiem przeciwnej drużyny i niestety nie zgodnie z przepisami go zatrzymuje. Kolejny rzut karny, tym razem dla gospodarzy. Mimo, że Damian Bogacz wyczuł zamiary Łukasza Supla, to nie zdołał zatrzymać mocno uderzonej piłki. Na przerwę schodzimy z wynikiem 2:1 dla Iskrzyni.

Kilka mocnych słów w szatni, dwie zmiany taktyczne, (Dawid Sierpiński za Konrada Uliasza i Paweł Wdowiarz za Patryka Kucharskiego) wywołane czerwoną kartką kapitana drużyny i na boisko wybiega jakby inny zespół niż w pierwszej połowie.
Szybsze ataki, dokładne piłki, pomysł na grę. W końcu Burza ruszyła co przynosi efekty w około 60 minucie spotkania. Mamy rzut wolny w okolicy 16m bramki Radosława Szmyda i cenny remis daje Nam Sebastian Kubusiak strzelając obok muru. 2:2.
Burza ewidentnie chciała wywieźć remis w 10-tkę, lecz jak przystało na lidera drużyny do ataku ruszył Rafał Prajsnar i strzałem z około 20m nie daje szans Damianowi Bogaczowi. Uderza w samo okienko i Iskra wychodzi na prowadzenie 3:2.
Przyjezdni jeszcze próbowali konstruować akcje, lecz zmęczenie było zbyt duże i niestety przegrywamy swój pierwszy mecz w sezonie 2017/18.

Godny uwagi może być doping Naszych niezawodnych kibiców, którzy jak tylko dostali się na stadion zaczęli Nas wspierać, za co pragniemy Im serdecznie podziękować.

Dziękujemy również drużynie z Iskrzyni za świetny mecz i życzymy powodzenia w lidze oraz czekamy na rewanż. ;)