A-klasa » Krosno II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 196, wczoraj: 224
ogółem: 2 166 192
statystyki szczegółowe
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących.
Macie Państwo prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
Zabronione jest natomiast używanie wulgaryzmów oraz obrażanie innych osób.
Na inaugurację sezonu 15 sierpnia (niedziela - godzinia 15:00) seniorzy Burzy Rogi wybiorą się do Zręcina, by tam zmierzyć się z miejscową Tęczą, która jest beniaminkiem klasy A. Natomiast pierwsze spotkanie na własnym boisku zostanie rozegrane tydzień później (22 sierpnia, godzina 16:30), a przeciwnikiem będzie Gaudium Łężyny. W rozwinięciu pełny terminarz rozgrywek w sezonie 2010/2011.
Kolejka 1 - 15 sierpnia
Orzeł Bieździedza | - | Huragan Jasionka | |
Dębowczanka Dębowiec | - | LKS Głowienka | |
Zamczysko Mrukowa | - | Orzeł Faliszówka | |
LKS Kombornia | - | Victoria Kobylany | |
Gaudium Łężyny | - | Kotwica Korczyna | |
Tęcza Zręcin | - | Burza Rogi | |
Sobniów Jasło | - | Ostoja Kołaczyce |
Kolejka 2 - 22 sierpnia |
Huragan Jasionka | - | Sobniów Jasło | |
Ostoja Kołaczyce | - | Tęcza Zręcin | |
Burza Rogi | - | Gaudium Łężyny | |
Kotwica Korczyna | - | LKS Kombornia | |
Victoria Kobylany | - | Zamczysko Mrukowa | |
Orzeł Faliszówka | - | Dębowczanka Dębowiec | |
LKS Głowienka | - | Orzeł Bieździedza |
Kolejka 3 - 29 sierpnia |
LKS Głowienka | - | Huragan Jasionka | |
Orzeł Bieździedza | - | Orzeł Faliszówka | |
Dębowczanka Dębowiec | - | Victoria Kobylany | |
Zamczysko Mrukowa | - | Kotwica Korczyna | |
LKS Kombornia | - | Burza Rogi | |
Gaudium Łężyny | - | Ostoja Kołaczyce | |
Tęcza Zręcin | - | Sobniów Jasło |
Kolejka 4 - 5 września |
Huragan Jasionka | - | Tęcza Zręcin | |
Sobniów Jasło | - | Gaudium Łężyny | |
Ostoja Kołaczyce | - | LKS Kombornia | |
Burza Rogi | - | Zamczysko Mrukowa | |
Kotwica Korczyna | - | Dębowczanka Dębowiec | |
Victoria Kobylany | - | Orzeł Bieździedza | |
Orzeł Faliszówka | - | LKS Głowienka |
Kolejka 5 - 12 września |
Orzeł Faliszówka | - | Huragan Jasionka | |
LKS Głowienka | - | Victoria Kobylany | |
Orzeł Bieździedza | - | Kotwica Korczyna | |
Dębowczanka Dębowiec | - | Burza Rogi | |
Zamczysko Mrukowa | - | Ostoja Kołaczyce | |
LKS Kombornia | - | Sobniów Jasło | |
Gaudium Łężyny | - | Tęcza Zręcin |
Kolejka 6 - 19 września |
Huragan Jasionka | - | Gaudium Łężyny | |
Tęcza Zręcin | - | LKS Kombornia | |
Sobniów Jasło | - | Zamczysko Mrukowa | |
Ostoja Kołaczyce | - | Dębowczanka Dębowiec | |
Burza Rogi | - | Orzeł Bieździedza | |
Kotwica Korczyna | - | LKS Głowienka | |
Victoria Kobylany | - | Orzeł Faliszówka |
Kolejka 7 - 26 września |
Victoria Kobylany | - | Huragan Jasionka | |
Orzeł Faliszówka | - | Kotwica Korczyna | |
LKS Głowienka | - | Burza Rogi | |
Orzeł Bieździedza | - | Ostoja Kołaczyce | |
Dębowczanka Dębowiec | - | Sobniów Jasło | |
Zamczysko Mrukowa | - | Tęcza Zręcin | |
LKS Kombornia | - | Gaudium Łężyny |
Kolejka 8 - 3 października |
Huragan Jasionka | - | LKS Kombornia | |
Gaudium Łężyny | - | Zamczysko Mrukowa | |
Tęcza Zręcin | - | Dębowczanka Dębowiec | |
Sobniów Jasło | - | Orzeł Bieździedza | |
Ostoja Kołaczyce | - | LKS Głowienka | |
Burza Rogi | - | Orzeł Faliszówka | |
Kotwica Korczyna | - | Victoria Kobylany |
Kolejka 9 - 10 października |
Kotwica Korczyna | - | Huragan Jasionka | |
Victoria Kobylany | - | Burza Rogi | |
Orzeł Faliszówka | - | Ostoja Kołaczyce | |
LKS Głowienka | - | Sobniów Jasło | |
Orzeł Bieździedza | - | Tęcza Zręcin | |
Dębowczanka Dębowiec | - | Gaudium Łężyny | |
Zamczysko Mrukowa | - | LKS Kombornia |
Kolejka 10 - 17 października |
Huragan Jasionka | - | Zamczysko Mrukowa | |
LKS Kombornia | - | Dębowczanka Dębowiec | |
Gaudium Łężyny | - | Orzeł Bieździedza | |
Tęcza Zręcin | - | LKS Głowienka | |
Sobniów Jasło | - | Orzeł Faliszówka | |
Ostoja Kołaczyce | - | Victoria Kobylany | |
Burza Rogi | - | Kotwica Korczyna |
Kolejka 11 - 24 października |
Burza Rogi | - | Huragan Jasionka | |
Kotwica Korczyna | - | Ostoja Kołaczyce | |
Victoria Kobylany | - | Sobniów Jasło | |
Orzeł Faliszówka | - | Tęcza Zręcin | |
LKS Głowienka | - | Gaudium Łężyny | |
Orzeł Bieździedza | - | LKS Kombornia | |
Dębowczanka Dębowiec | - | Zamczysko Mrukowa |
Kolejka 12 - 31 października |
Zamczysko Mrukowa | - | Orzeł Bieździedza | |
LKS Kombornia | - | LKS Głowienka | |
Gaudium Łężyny | - | Orzeł Faliszówka | |
Tęcza Zręcin | - | Victoria Kobylany | |
Sobniów Jasło | - | Kotwica Korczyna | |
Ostoja Kołaczyce | - | Burza Rogi | |
Dębowczanka Dębowiec | - | Huragan Jasionka |
Kolejka 13 - 7 listopada |
Burza Rogi | - | Sobniów Jasło | |
Kotwica Korczyna | - | Tęcza Zręcin | |
Victoria Kobylany | - | Gaudium Łężyny | |
Orzeł Faliszówka | - | LKS Kombornia | |
LKS Głowienka | - | Zamczysko Mrukowa | |
Orzeł Bieździedza | - | Dębowczanka Dębowiec | |
Huragan Jasionka | - | Ostoja Kołaczyce |
Kolejka 14 - 27 marca |
Huragan Jasionka | - | Orzeł Bieździedza | |
LKS Głowienka | - | Dębowczanka Dębowiec | |
Orzeł Faliszówka | - | Zamczysko Mrukowa | |
Victoria Kobylany | - | LKS Kombornia | |
Kotwica Korczyna | - | Gaudium Łężyny | |
Burza Rogi | - | Tęcza Zręcin | |
Ostoja Kołaczyce | - | Sobniów Jasło |
Kolejka 15 - 3 kwietnia |
Sobniów Jasło | - | Huragan Jasionka | |
Tęcza Zręcin | - | Ostoja Kołaczyce | |
Gaudium Łężyny | - | Burza Rogi | |
LKS Kombornia | - | Kotwica Korczyna | |
Zamczysko Mrukowa | - | Victoria Kobylany | |
Dębowczanka Dębowiec | - | Orzeł Faliszówka | |
Orzeł Bieździedza | - | LKS Głowienka |
Kolejka 16 - 10 kwietnia |
Huragan Jasionka | - | LKS Głowienka | |
Orzeł Faliszówka | - | Orzeł Bieździedza | |
Victoria Kobylany | - | Dębowczanka Dębowiec | |
Kotwica Korczyna | - | Zamczysko Mrukowa | |
Burza Rogi | - | LKS Kombornia | |
Ostoja Kołaczyce | - | Gaudium Łężyny | |
Sobniów Jasło | - | Tęcza Zręcin |
Kolejka 17 - 17 kwietnia |
Tęcza Zręcin | - | Huragan Jasionka | |
Gaudium Łężyny | - | Sobniów Jasło | |
LKS Kombornia | - | Ostoja Kołaczyce | |
Zamczysko Mrukowa | - | Burza Rogi | |
Dębowczanka Dębowiec | - | Kotwica Korczyna | |
Orzeł Bieździedza | - | Victoria Kobylany | |
LKS Głowienka | - | Orzeł Faliszówka |
Kolejka 18 - 23 kwietnia |
Huragan Jasionka | - | Orzeł Faliszówka | |
Victoria Kobylany | - | LKS Głowienka | |
Kotwica Korczyna | - | Orzeł Bieździedza | |
Burza Rogi | - | Dębowczanka Dębowiec | |
Ostoja Kołaczyce | - | Zamczysko Mrukowa | |
Sobniów Jasło | - | LKS Kombornia | |
Tęcza Zręcin | - | Gaudium Łężyny |
Kolejka 19 - 1 maja |
Gaudium Łężyny | - | Huragan Jasionka | |
LKS Kombornia | - | Tęcza Zręcin | |
Zamczysko Mrukowa | - | Sobniów Jasło | |
Dębowczanka Dębowiec | - | Ostoja Kołaczyce | |
Orzeł Bieździedza | - | Burza Rogi | |
LKS Głowienka | - | Kotwica Korczyna | |
Orzeł Faliszówka | - | Victoria Kobylany |
Kolejka 20 - 8 maja |
Huragan Jasionka | - | Victoria Kobylany | |
Kotwica Korczyna | - | Orzeł Faliszówka | |
Burza Rogi | - | LKS Głowienka | |
Ostoja Kołaczyce | - | Orzeł Bieździedza | |
Sobniów Jasło | - | Dębowczanka Dębowiec | |
Tęcza Zręcin | - | Zamczysko Mrukowa | |
Gaudium Łężyny | - | LKS Kombornia |
Kolejka 21 - 15 maja |
LKS Kombornia | - | Huragan Jasionka | |
Zamczysko Mrukowa | - | Gaudium Łężyny | |
Dębowczanka Dębowiec | - | Tęcza Zręcin | |
Orzeł Bieździedza | - | Sobniów Jasło | |
LKS Głowienka | - | Ostoja Kołaczyce | |
Orzeł Faliszówka | - | Burza Rogi | |
Victoria Kobylany | - | Kotwica Korczyna |
Kolejka 22 - 22 maja |
Huragan Jasionka | - | Kotwica Korczyna | |
Burza Rogi | - | Victoria Kobylany | |
Ostoja Kołaczyce | - | Orzeł Faliszówka | |
Sobniów Jasło | - | LKS Głowienka | |
Tęcza Zręcin | - | Orzeł Bieździedza | |
Gaudium Łężyny | - | Dębowczanka Dębowiec | |
LKS Kombornia | - | Zamczysko Mrukowa |
Kolejka 23 - 29 maja |
Zamczysko Mrukowa | - | Huragan Jasionka | |
Dębowczanka Dębowiec | - | LKS Kombornia | |
Orzeł Bieździedza | - | Gaudium Łężyny | |
LKS Głowienka | - | Tęcza Zręcin | |
Orzeł Faliszówka | - | Sobniów Jasło | |
Victoria Kobylany | - | Ostoja Kołaczyce | |
Kotwica Korczyna | - | Burza Rogi |
Kolejka 24 - 5 czerwca |
Huragan Jasionka | - | Burza Rogi | |
Ostoja Kołaczyce | - | Kotwica Korczyna | |
Sobniów Jasło | - | Victoria Kobylany | |
Tęcza Zręcin | - | Orzeł Faliszówka | |
Gaudium Łężyny | - | LKS Głowienka | |
LKS Kombornia | - | Orzeł Bieździedza | |
Zamczysko Mrukowa | - | Dębowczanka Dębowiec |
Kolejka 25 - 12 czerwca |
Huragan Jasionka | - | Dębowczanka Dębowiec | |
Orzeł Bieździedza | - | Zamczysko Mrukowa | |
LKS Głowienka | - | LKS Kombornia | |
Orzeł Faliszówka | - | Gaudium Łężyny | |
Victoria Kobylany | - | Tęcza Zręcin | |
Kotwica Korczyna | - | Sobniów Jasło | |
Burza Rogi | - | Ostoja Kołaczyce |
Kolejka 26 - 19 czerwca |
Ostoja Kołaczyce | - | Huragan Jasionka | |
Sobniów Jasło | - | Burza Rogi | |
Tęcza Zręcin | - | Kotwica Korczyna | |
Gaudium Łężyny | - | Victoria Kobylany | |
LKS Kombornia | - | Orzeł Faliszówka | |
Zamczysko Mrukowa | - | LKS Głowienka | |
Dębowczanka Dębowiec | - | Orzeł Bieździedza |
źródło: 90minut.pl
Do Zrecina po komplet, oby tylko tęczy nie było po burzy
Dokładnie... zgadzam się i żeby młodzi coś pokazali w tym meczu
u siebie gramy do ostatniego gwizdka , tak łatwo punktów nieoddamy co pokazalismy w niższej klasie okręgowej
Iskra Wróblik Szlachecki | 1:3 | Burza Rogi |
2022-06-26, 14:30:00 |
||
oceny zawodników » |
Wszystkie chętne osoby prywatne lub firmy, które chciałyby wspomóc nasz klub finansowo, jak i materialnie, proszone są o kontakt. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje.
LUKS "Burza" Rogi
Rogi ul. ks. Henryka Domino 1
38-430 Rogi
tel. 695 467 515
Ostatnia kolejka 26 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 27 |