Macie Państwo prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Wyszukiwarka

Aktualności

Tradycyjnie remis: Burza - Huragan 1-1

• autor: BurzaR, 2010-10-25 18:00

W dniu dzisiejszym naszym piłkarzom przyszło zmierzyć się z drużyną Huraganu Jasionka którzy przed tą kolejką zgromadzili na swoim koncie 7 oczek i plasowali się na przed ostatnim miejscu w tabeli. Wydawać by się mogło że mecz ten będzie z serii tych łatwiejszych jednak nie sprzyjające warunki atmosferyczne w postaci bardzo silnego wiatru, brak odpowiedniej koncentracji oraz ogromna determinacja przyjezdnych sprawiły ze licznie zgromadzona publiczność oglądała niezbyt porywające widowisko a końcowy wynik można uznać za sprawiedliwy.

Początek spotkania to lekka przewaga Burzy której ataki były jednak chaotyczne. Bez zaangażowania większej liczby zawodników kończyły się one głównie na obrońcach lub niecelnym podaniu. Z biegiem czasu przyjezdni zaczęli śmielej atakować dając sygnał ze przyjechali z nastawieniem wywiezienia choćby punktu co w końcowym rozrachunku się im udało. Jeden z tych ataków przyniósł im prowadzenie. Po egzekwowanym rzucie rożnym piłka dwukrotnie odbija się od naszych defensorów i spada na piąty metr gdzie stał nie pilnowany zawodnik Jasionki bez problemów umieszczając piłkę w siatce obok interweniującego Pankiewicza. Nasi zawodnicy ruszyli do ataków czego efektem była szybka odpowiedz ze strony Damiana Kubusiaka, po solowej akcji zdecydował się on na strzał po „długim rogu” z narożnika pola karnego a piłka wylądowała na bocznej siatce i  mieliśmy remis. Do końca pierwszej połowy nie oglądaliśmy więcej klarownych sytuacji i na przerwę obie jedenastki zeszły przy wyniku 1-1.  Druga połowa to dążenie do zmiany wyniku jednych jak i drugich. Szansę dla Burzy zmarnowali m.in. K.Chilik który nie trafił czysto w piłkę stojąc na 5 metrze, P.Kochan trafiając w słupek z 6 metrów, J.Borek którego strzał z 16 metrów ładnie obronił bramkarz oraz kilka innych okazji które przy odrobinie szczęści mogły zakończyć się upragniona bramką. Natomiast zawodnicy z Jasionki dwukrotnie w sytuacji sam na sam nie potrafili pokonać A.Pankiewicza. Tradycyjnie mecze w Rogach z drużyną Huraganu kończą się remisem, tym razem było 1-1.